Hoofdbestuur:

Functie: Naam: Telefoon: Mail:
Voorzitter Theunis Linthof 06-49604003 t.linthof@knid.nl
Secretaris Douwe Jaap Meinsma 06-415 22170 douwejaap@live.nl
Penningmeester Jantina Terpstra 0519-589653 penningmeester@roptaboys.nl 
Wedstrijdsecretaris Aaltsje Meirink-Kalsbeek 06-11040069  aaltsjemeirink@hotmail.com
Bestuurslid Patrick van der Ploeg 06-37337974  patrick_vanderploeg@hotmail.com
Bestuurslid Andries Visser 06-23909681 andries_visser@hotmail.com
Bestuurslid Bas Dijkstra 06-29306240 basdijkstra73@gmail.com
Bestuurslid Wiebe Dijkstra 06-51715597 wldijkstra@knid.nl

 

Jeugdbestuur en Technische jeugdzaken (TJZ):

Functie: Naam: Telefoon: Mail:
Voorzitter & Materiaal Aant Soepboer 06-11427587 jeugdbestuur@roptaboys.nl
Bestuurslid & Trainersbegeleider Johannes de Groot
Bestuurslid & Nieuwe leden Jan Wijnsma nieuweleden@roptaboys.nl
Bestuurslid Nik van de Voort
Bestuurslid Tim van de Voort


Sponsorcommissie:

Functie: Naam: Telefoon: Mail:
Voorzitter Leon Dijkstra 06-20060710 leon-dijkstra@hotmail.com
Bestuurslid Jelle de Jong 06-34761427 jel_ledejong@hotmail.com
Bestuurslid Willem Meinema 06-31248510 willemmeinema1@hotmail.com
Bestuurslid Vacature
Bestuurslid Vacature
Bestuurslid Vacature

Algemene mailadres van de sponsorcommissie: sponsorcommissie.vvroptaboys@outlook.com.

Voor specifieke vragen kijk op de pagina sponsorcommissie om te zien wie waar verantwoordelijk voor is.